15:53:35 1396/7/20

مصدومان نرسیدند و شرایط سختی داریم

گل محمدی: مقابل پارس جنوبی به جوان ها تکیه می کنیمسرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: 5.6 بازیکن ما مصدوم هستند و امیدواریم با تکیه بر جوان‌ها نتیجه خوبی بگیریم.

به گزارش 24نیوز ، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با پارس جنوبی اظهار داشت: بازی فردا برای هر 2 تیم سخت است و آن ها دوست دارند صدر جدول را حفظ کنند و خودشان را به عنوان یک تیم مدعی معرفی کردند. می دانیم که کار راحتی نداریم و باید با تمام توان و تمرکز مقابل این تیم بازی کنیم و اشتباه تاثیرگذار نداشته باشیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.
 سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: مصدومان ما به این بازی نرسیدند و 5،6 بازیکن خوب‌مان را در این دیدار نداریم و با تکیه بر جوان ها امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم. همه چیز به تمرکز ما بر می‌گردد که بتوانیم چند امتیاز کسب کنیم.
وی گفت: پارس جنوبی در خط حمله تیم خطرناکی است و بازیکنان فرصت طلبی دارد و نباید مقابل این تیم اشتباه کنیم و به خوبی باید خط حمله این تیم را مهار کنیم. خودمان هم باید عملکرد خوبی داشته باشیم و به حریف فرصت ندهیم تا از اشتباهات ما استفاده کند.
سرمربی تیم تراکتورسازی تاکید کرد: ما هر روز تمرینات گلزنی را انجام می دهیم و گلزنی در شرایط بازی به بازیکن بر می گردد و بچه ها تلاش می‌کنند و در تمرینات هم خیلی خوب ظاهر می شوند. تعداد گل‌های ما نسبتا خوب بوده و می‌تواند بهتر هم بشود.
گل محمدی اظهار داشت: یک بازی تدارکاتی در تعطیلات داشتیم. هر تعطیلی هم یک فرصت و هم یک تهدید محسوب می‌شود و به این که چگونه از تعطیلات بهره ببریم مربوط می شود. این تعطیلات باعث نشد مصدومان ما برسند و شرایط سختی داریم.
وی خاطرنشان کرد: هواداران تراکتور نیازی به فراخوان ندارند و شرایط را به خوبی می‌دانند که چه شرایطی داریم. امیدوارم فردا دست ما را بگیرند و با تشویق و حمایت خوبشان به ما روحیه بدهند.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها