09:10:06 1396/7/17

میزبانی جام جهانی فوتسال به ایران نمی رسد؟ابراز ناامیدی رئیس فدراسیون فوتبال بعد از برگزاری جلسه شورای فیفا، گمانه‌زنی حذف ایران از بین نامزدهای میزبانی جام جهانی فوتسال را تقویت می‌کند.

به گزارش 24 نیوز، علی کفاشیان بعد از به عهده گرفتن سرپرستی کمیته فوتسال و سفر به کلمبیا برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۶، اعلام کرد ایران می‌تواند میزبانی جام جهانی فوتسال را بگیرد چرا که کلمبیایی‌ها با امکانات کمی توانستند این مسابقات را برگزار کنند.

بعد از وصول مدارک که در فروردین ۱۳۹۶ از سوی فیفا اعلام شد، به نظر نمی‌رسد اتفاق جدیدی در این زمینه به وقوع پیوسته باشد اما در حالی که هنوز بازدید کارشناسان فیفا از امکانات ایران انجام نشده، نفر اول فدراسیون فوتبال از گرفتن این میزبانی ابراز ناامیدی می‌کند. مهدی تاج روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام کرد که امید چندانی به اعطای میزبانی جام‌جهانی ۲۰۲۰ فوتسال به ایران ندارد. اظهار نظری که با تلاش بی‌وقفه سال گذشته مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش در تناقض است.

اما در این میان به نظر می‌رسد ناامیدی "تاج" از گرفتن این میزبانی بی‌ارتباط با سفر یک ماه قبلش به سوییس و حضور در کمیته مسابقات فیفا نباشد. اعطای میزبانی به کشورها در این کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرد و احتمال دارد مسئولان فیفا در این جلسه آب پاکی را روی دست فدراسیون فوتبال ریخته باشند.

1
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها