12:33:34 1396/7/18

پس از پایان لیگ هفدهم

مقصد بعدی سرمربی پرسپولیس مشخص شد: لیگ ستارگان قطر!جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در اظهار نظری عجیب گفت: "تیم ما به تفکرات جدید نیاز دارد تا قهرمانی خود در لیگ برتر را تکرار کند."

به گزارش 24نیوز، کاشانی می گوید برانکو مربی باکلاسی است اما معلم کلاس اولی نمی تواند به کلاس ششمی ها درس بدهد و پرسپولیس نیاز به تفکر جدیدی دارد! برخی معتقدند جرقه اختلافات جعفر کاشانی و برانکو ایوانکوویچ زمانی زده شد که مرد کروات پای خود را در یک کفش کرد که نیازی به رامین رضاییان ندارد.
آن روزها جعفر کاشانی که با رضاییان ملاقات کرده بود از برانکو خواست پدرانه را او ببخشد اما مرد کروات روی حرف خود ایستاد تا بالاخره شماره 27 از پرسپولیس جدا شود.از همان روز اختلافات این دو بالا گرفت و ... عده ای دیگر هم پا را فراتر نهاده و مدعی شدند باشگاه پرسپولیس دیگر تمایلی به همکاری با برانکو ندارد و جعفر کاشانی را وسط انداخته است.

درهمین راستا شنیدیم خود برانکو هم بدش نیم آید در پایان فصل و پس از به اتمام رسیدن قراردادش از پرسپولیس جدا شود. چرا؟

گویا مرد کروات سه دلیل برای این اقدام خود دارد. اول همین مصاحبه های گاه و بیگاه جعفر کاشانی که جلوی آن گرفته نمی شود. دوم بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی فصل آینده که دست سرمربی پرسپولیس را برای خرید بسته نگه می دارد! چه بسا برخی بازیکنانی هم که قراردادشان به اتمام رسیده، ناز کنند و حاضر نشوند با پرسپولیس تمدید کنند.

سوم اما به پیشنهاد وسوسه انگیز یک تیم پولدار قطری بر می گردد، تیمی که در یکی، دو سال اخیر به خوبی برانکو را زیر نظر گرفته است و می خواهد راه پرسپولیس را در لیگ ستارگان طی کند.
تیم قطری حاضر شده کلیه امکانات لازم را به همراه قراردادی 2 میلیون یورویی در اختیار مرد کروات بگذارد. شنیده می شود برانکو هنوز پاسخ روشنی به این پیشنهاد سنگین قطری ها نداده است اما بدش نمی آید سال آینده را در لیگ ستارگان سپری کند. البته سر مربی کروات پرسپولی خیلی دوست دارد با پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی دبل کند و سپس راهی قطر شود. اگر این اتفاق بیفتد برانکو رکوردی را از خود به جای می گذارد که جالا حالاها هیچ مربی دیگری نمی تواند در پرسپولیس خلق کند.

اینکه سر مربی کنونی پرسپولیس در لیگ قطر دوام می آورد یا نه، را نمی دانیم!
آنچه می دانیم این است که برانکو در صورت دیپورت از لیگ ستارگان قطر باز هم شانس نشستن روی نیمکت پرسپولیس یا هر تیم ایرانی دیگری را دارد!
مرد کروات شاید از نگاه جعفر کاشانی معلم مدرسه باشد اما بسیاری از تیم های ایرانی حاضرند همین معلم را برای رسیدن به جام استخدام کنند. باور کنید!

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها