14:59:49 1396/7/18

پس از عقب نشینی افتخاری

فرهاد به استقلال نزدیک شدماجرای پیوستن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال همچنان داغ است.

به گزازرش 24نیوز، شفر قبل از آنکه به تهران بیاید، با فرهاد مجیدی حرفهایش را زده بود... یک دوست مشترک میان این دو ارتباط تلفنی برقرار کرده بود تا حرف هایش را بزند و لا به لای همین حرفها بود که مجیدی فضای استقلال را برای مرد آلمانی توضیح داد و او هم به فرهاد گفت دوست دارد در استقلال کنارش باشد اما این وسط مانعی وجود داشت... شفر قبول کرده بود باشگاه دستاران ایرانی اش را انتخاب کند و باید منتظر گزینه های پیشنهادی باشگاه می ماند.

هیچ کدام از این گزینه ها باب میل وینفرد شفر نبودند چون از ابتدا چشمش دنبال مجیدی بود. همین شد که اینبار مستقیم به باشگاه گفت: این درست که شما باید دستیارانم را معرفی کنید اما کسانی باشند که من تاییدشان کنم.کسانی که افراد قابل اعتمادم به من اطمینان بدهند می توانند کمکم کنند.شفر غیر مستقیم به باشگاه فهماند زیربار آدم های کمیته فنی نمی رود.همزمان او به فرهاد مجیدی هم پیام داد علیه باشگاه حرف نزند  و این وسط از وزارت ورزش هم به باشگاه توصیه شد مجیدی را به دلیل محبوبیتش نزد هواداران کنار وینفرشفر قرار بدهد.

این جا بود که افتخاری از مواضع خود کوتاه آمد و دیروز اعلام کرد مجیدی هم می تواند گزینه همکاری با شفر باشد.او که قبلا اعلام نام فرهاد را اشتباه لپی دانسته بود، این بار برای آمدن مجیدی چراغ سبز نشان داد. قرار بود امروز مجیدی معارفه شود اما افتخاری موضوع او را به کمیته فنی کشاند تا هم یکی، دو روز زمان بخرد و هم از دل کمیته فنی، کنار فرهاد یک گزینه موردنظر باشگاه بیرون بیاید. حالا دیگر مجیدی یک قدم دیگر به استقلال نزدیک شده است. البته هنوز هم موانعی بر سر راه همکاری او با شفر هست اما احتمالا همان توصیه ای که باعث شد نظر افتخاری برگردد؛موانع را هم برمیدارد!

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها