15:20:52 1396/7/18

بعضی بازیکنان فرهنگ حرفه ای ندارند که ندارند

علی دایی: آقای پرسپولیسی، 4 صبح آمده ای و می گویی به کسی ربطی ندارد؟بعد از اتفاقاتی که به دنبال ناکامی بزرگ پرسپولیس مقابل الهلال افتاد و اهانتی که الهلالی ها به شهریار فوتبال ایران کردند؛علی دایی به انتشار یک پیام در حمایت از ایران اکتفا کرد و به کشورهای عربی فهماند باید با ایران و ایرانی با احترام برخورد کنند.

به گزارش 24نیوز، علی دایی در ارتباط با ماجراهای بازی با الهلال و حمایت مردم از وی گفت: مردم همیشه به من لطف داشتند و دارند ولی دوست ندارم درباره این موضوع حرف بزنم. نباید به این آدم ها بال و پر بدهید. باور کنید من اصلا این آدم ها را نمی شناسم و اسم شان را هم نشنید بودم. شما هیجان می دهید و اظهار نظرهای آدم های گمنام را منعکس می کنید. من که نباید وقتم را بگذارم برای این آدم ها، اگر پیامی هم منتشر کردم، برای حمایت از مردم ایران بود. مردم هم که به من لطف دارند و گرنه الهلال، ملهلال که... خنده ام می گیرد واقعا!
وی در مورد شب زنده دای سرخپوشان در دبی گفت: من نمی توانم بگویم کسی شب زنده داری کرده است یا نه چون خودم در امارات نبودم و درست نیست بر حسب شنیده ها به کسی تهمت شب زنده داری بزنم اما با دیر خوابیدن بعضی از فوتبالیست ها این نسل واقعا مشکل دارم.به نظر شما واقعا کسی باید این مسائل واضح را به یک فوتبالیست حرفه ای بگوید؟! فوتبال حرفه ای یکسری شرایط می خواهد، فرهنگ حرفه ای می خواهد که متاسفانه یکسری از بازیکنان ما این فرهنگ را ندارند که ندارند و هم به خودشان ضربه می زنند و هم به تیم و هم به پرستیژ فوتبالیست های حرفه ای ...

وی افزود: شما نمی توانی همه چیز را با هم بخواهی! نمی توانی هم تفریح کنی و هم در کارت پیشرفت کنی، باید از یکسری چیزها بگذری تا به اهدافت برسی... این بچه ها همه چیز را با هم می خواهند و نمی شود.... من هرگز ساعت دروازده شب را ندیدم، یعنی در دوران فوتبالم امکان نداشت حتی یک شب تا ساعت 12 بیدار بمانم اما الان شرایط فرق می کند. خیلی چیزها عوض شده است و متاسفانه بچه ها هم مراقب خودشان نیستند.

دایی ادامه داد: من کاری ندارم که که مدیری همراه بازیکنان بودند یا نه اما با نوع حرف زدن این آدم ها مشکل دارم. مگر لات بازی است که بیایی بگویی من اگر 4 صبح هم به اردو برگشته باشم به کسی ربطی ندارد؟ این اهانت به مردم است، این توهین مستقیم به هواداران است. شما مگر مسافرت شخصی رفتی، مگر با رفقای خودت رفتی، مگر با پول جیب خودت رفتی که بگویی می توانم تا 4 صبح هم بیرون باشم. اگر سفر شخصی رفتی، بگو زندگی خصوصی ام است و دلم می خواهد تا هفت صبح در خیابان ها بچرخم ولی وقتی با کاروان یک تیم ورزشی می روی باید چارچوب را رعایت کنی و دیگر نمی توانی بگویی به خودم مربوط است.

2
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها