11:57:39 1396/7/18

در آستانه ی سفر به اهواز

تردیدهای برانکو در مورد ملی پوشان پرسپولیستیم ملی فوتبال کشورمان امشب و در ورزشگاه کازان در یک بازی تدارکاتی به دیدار تیم ملی روسیه می رود.

به گزارش 24نیوز، دیدار مهمی که می تواند در راه آماده سازی جهت حضور در جام جهانی تاثیرات مهمی داشته باشد.بعد از این بازی،ملی پوشان روز چهارشنبه 19مهر به تهران برمی گردند و پس از آن، هفته نهم لیگ برتر آغاز خواهد شد.

پرسپولیس پنج شنبه 20 مهر باید در اهواز به مصاف استقلال خوزستان برود و این در حالی است که 4 بازیکن در تیم ملی دارد .البته مهدی طارمی نمی تواند برای سرخپوشان بازی کند و محروم است اما علیرضا بیرانوند ، سیدجلال حسینی و وحید امیری دیگر ملی پوشان پرسپولیس هستند که چهارشنبه به تهران می رسند.

از این رو، برانکو برای همراه کردن این سه نفر در سفر به اهواز تردیدهای زیادی دارد.او نمی داند این سه بازیکن در بازگشت به ایران چه شرایطی خواهند داشت به خصوص که کارلوس کی روش، در یک پست فیسبوکی به این موضوع اشاره داشته که با سختی زیاد و صرف زمان به کازان رسیده و قطعا ماجرای بازگشتش نیز به همین شکل خواهد بود. با این حساب هنوز مشخص نیست برانکو ایوانکوویچ می خواهد می خواهد ملی پوشان را با خود به اهواز ببرد یا نه؟

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها