14:06:42 1396/7/20

پیگیری هفته نهم لیگ برتر

استقلال - فولاد / نخستین دست پخت شفر برای آبی هاهفته نهم لیگ برتر فردا با برگزاری 6 دیدار پیگیری می شود.

سپاهان - سیاه‌جامگان

از ساعت 16 فردا سپاهان در اصفهان میزبان سیاه جامگان خواهد بود. دو تیم در 8 هفته گذشته تنها 7 امتیاز کسب کرده اند. سپاهانی ها که با امیدهای زیادی لیگ را آغاز کردند، به اهداف خود نرسیدند و حالا به کرانچار اولتیماتوم داده اند. با توجه به اینکه سپاهان میزبان این دیدار است راهی جز پیروزی نخواهد داشت و عدم نتیجه گیری در این دیدار، جایگاه کرانچار را متزلزل تر از گذشته می کند.

تراکتورسازی - پارس جنوبی جم

در یکی از دیدار های جذاب فردا، تراکتورسازان از ساعت 16 میزبان تیم صدرنشین لیگ یعنی پارس جنوبی جم خواهند بود. پارس جنوبی تنها تیم بدون شکست لیگ برتر بوده و می خواهد این روند را در تبریز نیز تکرار کند. در سوی مقابل یحیی گل محمدی و تراکتورسازی برای نزدیک شدن به صدر، نیاز مبرمی به کسب هر سه امتیاز دارند. 

پدیده - ذوب‌آهن

تقابل اندیشه های مهاجری و قلعه نویی، یکی دیگر از جذابیت های هفته نهم خواهد بود. هر دو تیم روند رو به رشدی در لیگ برتر داشته اند. پدیده با مهاجری در رده دوم جدول جای گرفته و شاگردان قلعه نویی نیز با عملکردی رو به پیشرفت، امید زیادی برای رقم زدن یک فصل رویایی دارند. 

سایپا - سپیدرود رشت

سایپا امیدوار است با پیروزی در دیدار خانگی مقابل سپیدرود، خود را به صدر جدول نزدیک تر از گذشته کند. این تیم علی رغم شروع طوفانی، رفته رفته در کسب نتایج ضعیف عمل کرد و حالا می تواند در یک دیدار خانگی دوباره به شرایط ایده آل نزدیک شود. در سوی مقابل سپیدرود روند رو به رشدی را طی کرده و خود را تا حدود زیادی از قعر جدول جدا کرده است. لازم به ذکر است این دیدار از ساعت 17 آغاز می شود.

استقلال تهران - فولاد خوزستان

در یکی از حساس ترین دیدارهای فردا استقلال در آزادی میزبان فولاد خوزستان خواهد بود. این اولین دیداری است که شفر هدایت آبی پوشان را عهده دار است و هواداران این تیم امید زیادی برای کسب نتیجه پیروزی در این دیدار دارند. یکی از دغدغه های شفر استفاده یا عدم استفاده از ملی پوشانش است و باید دید در نهایت وی چه تصمیمی می گیرد. در سوی مقابل فولاد عملکرد خوبی در این لیگ داشته و در 8 دیدار گذشته موفق به کسب 14 امتیاز شده است. این دیدار از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی آغاز می شود.

صنعت نفت آبادان - نفت تهران

در آخرین دیدار از هفته نهم لیگ برتر، شاهد جدال نفتی ها خواهیم بود. نفت با شرایط بحرانی لیگ را ادامه می دهد و تکلیف مالکیت این تیم کماکان با ابهامات زیادی مواجه است. در سوی مقابل صنعت نفت با کمالوند نتوانست روند رو به رشد خود را ادامه دهد. این دیدار نیز از ساعت 17:15 آغاز خواهد شد.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها