13:19:57 1396/7/19

آغاز هفته نهم لیگ برتر

استقلال خوزستان - پرسپولیس / غوغا در اهواز!هفته نهم لیگ برتر فردا با برگزاری 2 دیدار آغاز می شود.

پیکان - گسترش فولاد

پیکان با مجید جلالی فراتر از حد انتظار ظاهر شده و در 8 هفته گذشته عملکرد مطلوبی داشته. در سوی مقابل عملکرد ضعیف گسترش فولاد موجب برکناری بوناچیچ و روی کارآمدن فیروز کریمی شد و حالا باید دید این مربی کهنه کار چه نتایجی را کسب خواهد کرد. پیکان از 8 دیدار اخیر خود 14 امتیاز کسب کرده و در سوی مقابل گسترش تنها موفق به کسب 7 امتیاز شده است. لازم به ذکر است این دیدار از ساعت 16 و به میزبانی پیکان برگزار می شود.

استقلال خوزستان - پرسپولیس

در دیگر دیدار فردا آبی های خوزستان از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر اهواز میزبان پرسپولیس خواهند بود. تیم تحت هدایت برانکو در سه دیدار گذشته عملکرد مطلوبی نداشته و حالا سرخ پوشان می خواهند دوباره روند نتیجه گیری خود را آغاز کنند. پرسپولیس یک بازی کمتر نسبت به سایر تیم ها دارد و در 7 دیدار گذشته خود ، 14 امتیاز را کسب کرده. در سوی مقابل استقلال خوزستان شرایط چندان خوبی ندارد و شاگردان ویسی تنها موفق به کسب 7 امتیاز شده اند.

یکی از دغدغه های اصلی برانکو مسئله ابزارِ وی است. مهدی طارمی به دلیل محرومیت قادر به همراهی سرخ پوشان نیست و بعید است ملی پوشان پرسپولیس نیز فرصت حضور فیکس در میدان را داشته باشند، از سوی دیگر شنیده می شود وضعیت احمدزاده نیز چندان مشخص نیست.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها