16:17:44 1396/4/25

«داستان اسباب‌بازی 4» با یک کارگردان ساخته می‌شود



جان لستر یکی از دو کارگردان «داستان اسباب بازی 4» روز گذشته انصراف خود را از ساخت این پروژه اعلام کرد تا جاش کولی به تنهایی عهده‌دار کارگردانی فیلم چهارم اسباب بازی‌ها شود.

به گزارش 24 نیوز، لستر مدیر ارشد بخش خلاق پیکسار اولین فیلم «داستان اسباب‌بازی» را در سال 1995 کارگردانی کرد. با این حال، او از ساخت فیلم چهارم به طور کامل کنار نکشیده است و در ادامه، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی بر روند تهیه و تولید آن نظارت خواهد داشت.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، کولی که نویسندگی انیمیشن برنده اسکار «پشت و رو» را در کارنامه دارد، اولین بار به عنوان کارآموز در همکاری با عوامل پروژه «ماشین‌ها» به استخدام پیکسار درآمد. او پیش‌تر در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود، همکاری با جان لستر در «داستان اسباب‌بازی 4» برایش در حکم رویایی بود که به حقیقت پیوست.

ستاره‌های فیلم اصلی شامل تام هنکس و تیم آلن برمی‌گردند و صداپیشگی شخصیت‌های اصلی را در قسمت چهارم «داستان اسباب‌بازی» به عهده خواهند داشت.

فیلم سوم «داستان اسباب‌بازی» با 1.1 میلیارد دلار فروش جهانی، پرفروش‌ترین محصول تاریخ استودیوی پیکسار به شمار می‌رود.

فیلمنامه «داستان اسباب‌بازی 4» با همکاری راشیدا جونز و ویل مک‌کورمک، بر اساس داستانی از اتاق فکر پیکسار (شامل لستر، اندرو استنتن، پیت داکتر و لی اونکریچ) نوشته شده است. چهارمین فیلم این مجموعه پرطرفدار از 21 ژوئن 2019 (31 خرداد 98) در سینماهای دنیا اکران می‌شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

نظر ها