10:48:59 1396/4/25

تعویق فیلمبرداری سریال "واکینگ دد" بر اثر یک حادثهدر پی آسیب دیدگی شدید و فوت یکی از بدلکاران در فیلمبرداری فصل هشتم سریال The Walking Dead، فیلمبرداری این سریال متوقف شد.

به گزارش 24 نیوز، در پی حادثه‌ و آسیب‌دیدگی جدی‌ای که برای جان برنکر، بدلکار سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) در محل فیلمبرداری و تولید فصل هشتم این سریال پیش آمد، شبکه AMC مراحل تولید و فیلمبرداری فصل هشتم این سریال را تا اطلاع ثانوی متوقف کرد.

طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، این حادثه در یک تمرین پیش از فیلمبرداری اتفاق افتاده است که در پی آن برنکر از ارتفاعی حدودا ۹ متری روی یک سقف بتنی سقوط کرده و از ناحیه سر به‌شدت آسیب دیده است. پس از این حادثه، او به یک مرکز پزشکی در آتلانتا و بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد. برنکر ساعاتی پس از این سانحه، دار فانی را وداع گفت.

یک منبع نزدیک به بیمارستان به ددلاین گفت که این بدلکار دچار مرگ مغزی شده بود و تنها با دستگاه زنده بود. سرانجام ساعاتی پس از این حادثه و پس از توافق با خانواده وی برای قطع دستگاه، برنکر در بیمارستان درگذشت.

 منابع نزدیک به سریال The Walking Dead به وب‌سایت ددلاین گفتند که برنکر و یک بازیگر در حال بازنگری یک صحنه مبارزه بودند که قرار بود با یک سقوط معمولی روی بالکن به پایان برسد، اما حین آن برنکر از ارتفاع ۹ متری روی یک سقف بتنی سقوط کرد و از ناحیه سر دچار آسیب‌دیدگی جدی شد.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

نظر ها